O mnieHej! Jestem Dominika. Moja przygoda z blogowaniem rozpoczęła się już dawno temu. Chciałam spróbować swoich sił w pisaniu, chciałam zobaczyć jak to jest pisać bloga, jakie niesie blog ze sobą korzyści. Teraz wiem że blog to część mojego życia, moja pasja która trwa już dobre kilka lat. Dzięki niemu poznałam swoje hobby.
Blog to moje miejsce, gdzie publikuję posty o różnej tematyce, m.in. o codzienności, kosmetykach, fotografii, mixie zdjęć itp.
Więcej o mnie możecie znaleźć tutaj: 

Rada dla każdej blogerki która weszła w blogowy świat: Dąż do celu! Cel ma się jeden i trzeba dążyć do niego aby go osiągnąć. Jeśłi chcesz osiągnąć sukces nie poddawaj się tak łatwo, po tygodniu od razu statystyki nie wzrosną o tysiąc w górę, potrzeba czasu aż Twój blog zyska w jakimś stopniu popularność. :)


O blogu

Wiele razy tworzyłam bloga i pisałam, raz o swoim życiu, o grach i ulubionych serialach lecz postanowiłam wszystko skasować i zacząć po prostu od nowa. Nigdy nie żałowałam tej decyzji bo jestem w tym miejscu teraz,tutaj z Wami. Dzięki blogowi się rozwinęłam, poznałam internetową przyjaciółkę, nawiązałam współpracę a także zyskałam swoich wiernych czytelników. Czego chcieć więcej? ♥